Fundacja Dar od serca zaszczyt i przyjemność zaprosić Państwa na Bal Charytatywny, który zaplanowany został na dzień 29 października 2022 r. na stadionie Piasta Gliwice od 19:00 do 3:00.

Organizujemy kolejną już edycję tego wydarzenia, a wzorem lat ubiegłych mamy nadzieje, że będzie to czas dobrej zabawy, spotkania w gronie Przyjaciół, przy jednoczesnym niesieniu dobra poprzez udział dostojnych Gości w aukcjach wartościowych przedmiotów (min. Koszulka z autografem Diego Maradony, Peppa Guardioli, obrazy, weekend w górach, rysunki dzieci z przedszkola).

Zaplanowane aukcje oraz naszą wspólną zabawę obfitująca w liczne niespodzianki poprowadzi Pani adw. Magdalena Stryja wraz z DJ Tomaszem Cichym

Każdy z dotychczasowych edycji Balu Charytatywnego stawiała sobie za cel zebranie jak największej kwoty, aby pomóc tym najbardziej potrzebującym. Za każdym razem były to indywidualnie wskazane osoby, które znalazły się w dramatycznej sytuacji zdrowotnej, osobistej i finansowej.

Podobnie jest w tym roku. Tym razem naszym celem jest sfinansowanie rehabilitacji czternastoletniego Kacpra Klama z porażeniem mózgowym.

Dramatyczna sytuacja Chłopca i Jego rodziny, sprawiła, że postanowiliśmy w tym roku pomóc właśnie Jemu, dlatego też bardzo liczmy na Państwa hojność oraz Wasze piękne i otwarte serca. Państwa wsparcie i otwartość może dać szansę Kacprowi na lepszą i godną przyszłość.

Zapraszamy zatem i gorąco zachęcamy do wzięcia udziału i zakupu biletów w cenie 350 zł od pary zapisy pod adresem fundacja@darodserca.pl lub tel. 34 353 93 37

W cenie:

danie główne

ciasta w stołach

zimna płyta w szwedzkim stole + wiejski stół

kolacja w szwedzkim stole w kociołkach żurek i krem z pomidorów

soki, woda, kawa , herbata bez ograniczeń

DJ: https://www.youtube.com/watch?v=2bnCrUl0Sp8

(Koktajl bar, piwo rzemieślnicze Browar Śląsk Koszęcin - dodatkowo płatne)

Galeria zdjęć

wstecz